Má někdo zkušenost?

s Testem výkonu?

http://www.zrychle­nipocitace.cz/?af­fid=czppc&k=au­tocontent

Nejlepší odpověď
annas

Bubco, četl jste si licenční podmínky, které najdete, když kliknete na oranžový nápis TEST ZDARMA? Já jsem se na ten program dívala před několika dny a zarazilo mě, že chtějí peníze.

Nebo jsem to špatně pochopila. Třeba se někdo zkušený ozve.

Vy jste mě to připomněl, chtěla jsem se rovněž zeptat.

Další odpovědi
rynek878

Tak jsem si tu trialovou verzi stáhnul a vyzkoušel,ale mohu potvrdit,že to jsou vyhozené peníze,protože free CCleaner 3.01.1327,link:
http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/
je mnohem lepší,je to jenom bombastická reklama.

led

Majú pravdu
Test je zdarma
Výsledky sú už platené.
PS.
aj na trhu môžte ochutnať zdarma, ale keď toho (ochutnávania) potom chcete viac, musíte si to kúpiť a zaplatiť.

hanulka11

Chtějí za to zaplatit 289kč.
Doplňuji:
Je to stejné jako když jsem si dělala test IQ -tak psali …zdarma test a když jsem test udělala a chtěla výsledek ,tak to chtěli zaplatit.