Avatar uživatele
anonym

Má někdo zkušenost

se stolní hrou Scrabble?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

ano, viz můj profil, hraju ji 15 let, i závodně, za sebe i za východočeský tým, v češtině i angličtině. Překládám o ní americký reportážně-memoárový bestseller a usiluju o kvalifikaci na mistrovství ČR. Denně jí strávím několik hodin a nemůžu než jedině doporučit. V USA ji mají jak mor…
Doplňuji:
začátečníci, nenechte se odradit různými „úchylnými“ slovy, kteří na vás pokročilí vybalí a jež jste v životě neslyšeli. Je to také o ochotě učit se je a absorbovat..

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

dokud děti bavilo semnou trávit večery,tak jsme jí hráli,no teď už tráví večery jinak. Ale jinak je to bezva,myslím,že si tím člověk zdokonaluje slovní zásobu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
standa

…tak proti quentosovi jsem ´začátečník´, ale snažím se, aby si k této hře našla cestu moje 8 letá dcera, takže skreblujeme minimálně 1× týdně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já ji také mohu doporučit. Určitě pomáhá rozvíjet myšlení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zuzka.kol.

ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

… tak, dnes mohu konečně říct, že letos mám poprvé účast na mistrovství prakticky jistou ;{)>

před 4987 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lorja

Taky si ji občas zahrajeme a dost se i u ní nasmějeme.Posledně jsme navrhli,že slovo může být i vymyšlené,jen vyslovitelné.Synovo "pižižlování"je kouzelné.

před 5106 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby