Má někdo zkušenost

se stolní hrou Scrabble?

Nejlepší odpověď
quentos

ano, viz můj profil, hraju ji 15 let, i závodně, za sebe i za východočeský tým, v češtině i angličtině. Překládám o ní americký reportážně-memoárový bestseller a usiluju o kvalifikaci na mistrovství ČR. Denně jí strávím několik hodin a nemůžu než jedině doporučit. V USA ji mají jak mor…
Doplňuji:
začátečníci, nenechte se odradit různými „úchylnými“ slovy, kteří na vás pokročilí vybalí a jež jste v životě neslyšeli. Je to také o ochotě učit se je a absorbovat..

Další odpovědi
kropitko

dokud děti bavilo semnou trávit večery,tak jsme jí hráli,no teď už tráví večery jinak. Ale jinak je to bezva,myslím,že si tím člověk zdokonaluje slovní zásobu

standa

…tak proti quentosovi jsem ´začátečník´, ale snažím se, aby si k této hře našla cestu moje 8 letá dcera, takže skreblujeme minimálně 1× týdně.

ReHu

Já ji také mohu doporučit. Určitě pomáhá rozvíjet myšlení.

zuzka.kol.

ano

quentos

… tak, dnes mohu konečně říct, že letos mám poprvé účast na mistrovství prakticky jistou ;{)>

lorja

Taky si ji občas zahrajeme a dost se i u ní nasmějeme.Posledně jsme navrhli,že slovo může být i vymyšlené,jen vyslovitelné.Synovo "pižižlování"je kouzelné.