Má někdo zkušenost

s prg „DVD Shrink“? Jde o stahování dat z DVD do PC.Pokud ano-poprosil bych o návod pro dementa. Díky.
Doplňuji:
A jaký je rozdíl?

Nejlepší odpověď
alexandra

Takže:vložte DVD do mechaniky a film vypněte.Klikněte na Shrink a klik na OTEVŘIT DISK a OK. Teď najede analýza,to je kontrola,jestli je film v pořádku a taky to odstraní zakodované filmy,třeba z půjčovny.Teď klik na Zálohovat DVD. Dále mám dvě možnosti ve VYbrat cíl zálohy, buď soubor ISO,to se potom spouští přes DAEMON a vypaluje,že když na to kliknu,tak se hned spustí NERO a nemusím nic dělat.Nebo si zvolím Složka pevného disku. Pod tím si vyberu,kam to chci uložit v počítači a dám OK. A to je vše.Je to super program,jde použít i pro zmenšení,kdyby měl film třeba 5GB a nevešel by se na DVD.Ale pro vypalování musíte mít NERO,on sám o sobě asi nevypaluje,jenom ukládá.Pokud něco nepochopíte,klidně mi napište na mejl.

Další odpovědi
rety

to je spíše program na „zálohu“ filmových DVD