AnnMary

Má někdo zaručenou radu jak zhubnout alespoň 10 kilo?

Vím, že se to v dnešní době omývá furt dokola, ale prřesto…máte někdo radu jak rychle a účinně zhubnout? Hlavně břicho:)…Např. cviky nebo nějaká dietka?:)
Díííky:)
Doplňuji:
Plavat umím:D ale ve vodě bohužel dostávám křeče.....a co třeba dělat v takových deštivých dnech?:)

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odkaz – třeba si vyberete z 5 stránek odpovědí.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=rada+na+zhub­nut%C3%AD&sa=Vyh­ledat#1460

Další odpovědi
baghira

Řešení je velmi jednoduché – mít výdej energie větší, než příjem.
Nemusí to být moc, ale musí to být dlouhodobé. Rychlé zhubnutí je na nic – jednak škodí zdraví, druhak zase to nabereš zpět.

salsa verde

pokud chceš hubnout na váhu tak obvyklé postupy. Pokud na objem pak opravdu účinná je kavitace. Ovšem počítej s průvanem na účtu.

Michal Kole

Naučit se plavat !!!

A chodit 3 až 5y v týdnu do bazénu, a plavat alespoň tři čtvrtě hodiny v KUSE a svižným tempem a nějaký náročnějším stylem (kraul/znak/mo­týlek)
Doplňuji:
V krytém bazénu neprší.

Musíš se před plaváním PROTÁHNOUT a ROZCVIČIT pak křeče nejsou.

žolik

Já bych řekla cvičit,ráno pestrá stráva,oběd,pos­lední jídlo 17hod,hodně jablíčka,pohyb,běž plavat,sportovat jezdit na kole a uvidíš že kila půjdou dolů.
Doplňuji:
Posiluj bříšní svalstvo,dělej kliky,cvičit můžeš cviky záda břich,zátěž na nohy zvedačky,jestli máš křeče ve vodě tak bych to řekla lékaři,tam je něco v nepořádku.

Zdroj: žolík

zdeny

Zaručeně-jíst každé 2–3 hodiny i když dudeš 20hodin vzhůru, hlavně snídat!!! Vypít cca 0,4 litru vody na 10kg váhy. A letí to dolů samo i když se ,,žere" celý den, samozřejmě rozumně 🙂