lucass

Má někdo z vás zkušenosti se skladováním moštu v umělohmotných popelnícových nádobách?

Mám 240 l popelnici samozřejmě novou,potřeboval bych v ni skladovat mošt ke kvašení,ale nevím jestli náhodou material z niž je nádoba vyrobená neuvolní něco z čehož by byl mošt zničen(ať se neotrávím).

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud je tato nádoba-popelnice určena k potravinářský účelům, můžeš být naprosto v klidu.

Další odpovědi
dědapetr

Na každé plastové nadobě je značka z čeho je vyrobená.

ReHu

Myslím, že popelnice není ke skladování potravin určená, takže je docela dobře možné, že něco uvolňovat může.
Je určená pro bordel, a tomu žádné uvolňování nevadí.