Ma někdo z vas na umyvani podlahy"centri­fugu"? Je to kbelik s mopem a nožnim ždimanim vody z mopu…

Podělte se prosim o zkušenost pokud to někdo vlastnite a použivate k uklidu.Děkuji

Nejlepší odpověď
Jikra

Mám od Vánoc jeden z nejdrahších na trhu OXONE Mop za 890,– dají se dnes koupit podstatně levnější a se stejnou ůčiností.
Na reklamu moc nedávejte, je zavádějící.
Do sucha to stejně neodstředíte ať šlapete jak chcete. Je to zkrátka jenom mop.
Jediná výhoda je, že si v tom kýblu nemusíte máčet ruce. Nic víc nic míň.

Další odpovědi
zmimi

Ja mám jiný mop – mop Leifheit 55341 Twist a jsem s ním docela spokojená.Drobky je lepší předem zamést, protože se všechny mopem nepozbírají(stáhne se na hromádku mopem).Používám jej na dlažbu a plovouci podlahy.

vecernice

Jestli myslíte takový ten kulatý mop s teleskopickou tyčí co se objednává z televize,tak ten jsem dostala na zlehčení práce a tak mám pocit,že to s ním ještě neumím.Asi jsem byla moc dlouho zvyklá na tu klasiku a u toho nového se bojím,že to snad zlomím.

ReHu

Zatím ho nemám a dokud nebudu vidět ten speciální trojúhelníkový tvar vláken, které jsou proto extra savé, tak si ho nekoupím. V TV totiž to vlákno moc na trojúhelník nevypadá.
Ha ha 🙂.