Ma nekdo z Vas doma cisticku vzduchu?Funguje to tak,jak ji chvali?

Vadi mi prach-asi celosvetovy problem,ze?

Nejlepší odpověď
ReHu

Známí ji měli, ale jen chvíli.
Proto, že je potřeba, aby byla zapnutá neustále. Je to slyšet a bere to el.proud.
O nikom jiném nevím.
Osobně tomu nevěřím. Myslím, že to je podobné, jako když prodejci vychvalují vysavač a říkají o něm, že je multifunkční, že mj. čistí vzduch. Už ale neřeknou, že když se čistit přestane, za velmi krátkou chvíli je vzduch v pokoji na stejné úrovni, jako před akcí.

Další odpovědi
anonym

já ji mám můj syn je silný alergik,tak se bezní neobejdeme,záleží jakou máte,taky určitě kde žijete,pokud je tam vysoká prašnost nepomůže ani čistička,ale nám se vyplatila,sice to není na 100%ale práší se mín to určitě,zbytek bohužel musíte odstranit běžným úklidem

dudu

Pochopitelně neznám ve kterém žijete regionu. Avšak docela dobře si vzpomínám na poznatek z počátku kosmických letů. Do prvních lodí s dlouhodobějším pobytem byla kosmonautům k dýchání dodávána téměř sterilní atmosféra. Vznikl problém, že členové posádky začali mít dýchací problémy. Po složitých pokusech se zjistilo, že dostačuje do jejich atmosféry dodat „trochu pozemského prachu“ a ejhle, náhle bylo vše OK. Přeberte si to po svém, avšak vězte, že přijatelně „zaprášenému“ prostředí jsme adaptováni. Porci té pozemské špíny a prachu naše tělo prostě potřebuje!

poa.li

Čističku vzduchu doma mám a mohu říct tohle: Když běží, mnohem lépe se mi dýchá a spí. Jen mi trochu vadí její hučení… jinak super.

Pantata

Jako lapač prachu vynikající věc-než jsem poprvé čistil nevěřil jsem.Teď už vím…