Zlatý

Má někdo vyzkoušenou pomazánku z vařených brambor?

Pokud ano. Prosím o recept. Na internetu je jich několik, ale různí se. Jedla jsem pomazánku u známé, docela mně na chlebíčcích chutnala, zapomněla jsem se zeptat na recept.
Doplňuji:
Děkuji. Jednou vyzkouším pomazánku s taveným sýrem, podruhé s tvrdým sýrem. Už se mně sbíhají sliny.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Ano Annas mám na pomazánku recept potřebuji
2 VELKÉ VAŘENÉ BRAMBORY,100g másla,1 lžíce hořčice,1 tavený sýr,1 cibule, 1/2jogurtu, petrželku, sůl, pepř.
Brambory si nastrouhám,přidám máslo,hořčici,tavený sýr,nadrobno nakrájenou cibulku,jogurt a usekanou petrželku,osolím,opepřím a dobře promíchám

Zlatý

já dělám takovouto-
Uvařené vychladlé brambory nastrouhám na hrubém struhadle, přidám nastrouhaný eidam najemno a salám také najemno , nakrájenou cibuli a okurku nadrobno , lžičku hořčice, osolím, opepřím zamíchám -přidám 2lžíce tatarky ostré a nechám v lednici chvíli uležet . Dobře se maže na veku, nepadá jako bramborový salát -zdobím dle chuti

ještě dělám z vařených brambor pomazánku" ala" tataráček

Uvařím brambory ve slupce-nerozvařit. Nechám vychladnout a oloupané nastrouhám na hrubém struhadle.

Přidám cibuli na kostičky a 1 žloutek, sůl, pepř, kečup, hořčici, worchester a mletý kmín
vše dobře zamíchám a můžeš přidat nastrouhaný celer a mrkev na jemném struhadle a ořechy nakutrované v sekáčku.Já ještě dávám chilli/máme rádi ostré/ Pěkně vše rozmíchej a dej vychladit . Mazat lze na topinky nebo veku a zdobit zeleninou .

Zlatý

Jen doplním-místo cerstvé cibule zkuste použít cibulku osmaženou na sádle či oleji,dělali jsme to ve studené kuchyni při připravě podmazáku na chlebíčky,základem byly brambory, majonéza, okurky, salám, sůl, pepř, vše rozkutrovane na hrubou kaši,aby se dobře mazala a neměla velké kusy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.