Pokročilý

Ma nekdo vyzkousenou metodu na odstraneni akne, ktera OPRAVDU spolehlive zabrala?

Me nejlepe zabrala HA, ale ted jsem vysadila a pomalu se mi vraci akne z puberty :( Je mi 28.

Odpovědi:

Bronzový

máte vyšetrenie na hormonálne poruchy? máte to v rodine? chcete dieťa? boli ste u dermatológa? máte chronickú chorobu? beriete denne iné lieky?

toto si vyriešte a možno nájdete odpoveď...liek na akné ako samotnú chorobu a nie ako symptóm nie je...a kto tvrdí opak je zrejme šarlatán

Bronzový

Občas se mi něco podobného objeví, a na to vše mi pomáhá konopná mast... Mám od známé a je úplně jedno na co to použiju...Akné,opar,řezná rána, spálenina nebo jiné, vždy neskutečně pomáhá.

Bronzový

Akné na wikipedii: https://cs.wikipedia.org/…
"jsou způsobeny zánětem vývodů mazových žláz v důsledku jejich uzavření. "
mě pomohlo když jsem nasadil dietu kdy jsem nejedl žádné mléčné výrobky ani žádné pečivo/moučné výrobky. Také jsem nejedl jídlo kde je škrob. Ve směs zeleninová dieta ještě s pohankou, jáhly, luštěniny. A dost pít, nesladké. Kromě toho jsem si udělal ještě detoxikaci střeva a jaterní čistící kůru. asi po měsíci a neco jsem měl kůži významně lepší. Kůže je podle mě detoxikačním kanálem.

mě babička říkala, chce to hodně sexu, aby se "vyměnila krev". moudrá to žena :-)

Mě doopravdy velmi pomohla kosmetika ktera se jmenuje jarfa. Je z mexika, a ma rychle ucinky. Po tydnu uzivani musim rict, ze plet je rozzarenejsi a hlavne se velmi snizil stav akne a vselijakych cernych tecek az po pupinky. Jsem s ni nadmiru spokojena :) jinak pak prodavaji jeste specialni spachtli s kterou se akne zatlaci dovnitr, taky je to pry skvele aleja to nezkousela. Jinak jsem byla za kosmetickou ktera mi tento produkt predstavila. Ma ordinaci v Olomouci, ale urcite pokid si odjinud tak by meli mit dalsi svoje "stanky" v jinych mestech "). Snad jsem pomohla

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.