milablond

Ma nekdo vyzkousenou metodu na odstraneni akne, ktera OPRAVDU spolehlive zabrala?

Me nejlepe zabrala HA, ale ted jsem vysadila a pomalu se mi vraci akne z puberty :( Je mi 28.

Odpovědi
Šidlo

máte vyšetrenie na hormonálne poruchy? máte to v rodine? chcete dieťa? boli ste u dermatológa? máte chronickú chorobu? beriete denne iné lieky?

toto si vyriešte a možno nájdete odpoveď…liek na akné ako samotnú chorobu a nie ako symptóm nie je…a kto tvrdí opak je zrejme šarlatán

Awe

Občas se mi něco podobného objeví, a na to vše mi pomáhá konopná mast… Mám od známé a je úplně jedno na co to použiju…Akné,o­par,řezná rána, spálenina nebo jiné, vždy neskutečně pomáhá.

postcd

Akné na wikipedii: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Akn%C3%A9
"jsou způsobeny zánětem vývodů mazových žláz v důsledku jejich uzavření. "
mě pomohlo když jsem nasadil dietu kdy jsem nejedl žádné mléčné výrobky ani žádné pečivo/moučné výrobky. Také jsem nejedl jídlo kde je škrob. Ve směs zeleninová dieta ještě s pohankou, jáhly, luštěniny. A dost pít, nesladké. Kromě toho jsem si udělal ještě detoxikaci střeva a jaterní čistící kůru. asi po měsíci a neco jsem měl kůži významně lepší. Kůže je podle mě detoxikačním kanálem.

anonym

mě babička říkala, chce to hodně sexu, aby se „vyměnila krev“. moudrá to žena 🙂

AAmila

Mě doopravdy velmi pomohla kosmetika ktera se jmenuje jarfa. Je z mexika, a ma rychle ucinky. Po tydnu uzivani musim rict, ze plet je rozzarenejsi a hlavne se velmi snizil stav akne a vselijakych cernych tecek az po pupinky. Jsem s ni nadmiru spokojena :) jinak pak prodavaji jeste specialni spachtli s kterou se akne zatlaci dovnitr, taky je to pry skvele aleja to nezkousela. Jinak jsem byla za kosmetickou ktera mi tento produkt predstavila. Ma ordinaci v Olomouci, ale urcite pokid si odjinud tak by meli mit dalsi svoje „stanky“ v jinych mestech "). Snad jsem pomohla