DusanOrlik

Má někdo tip,na dobrou adventuru?

Doplňuji:
Myslel jsem hlavně z českých adventur (protože STARÉ ČESKÉ ADVENTURY JSOU NEJLEPŠÍ!!) :)

Nejlepší odpověď
otaznik007

Polda, Posel smrti, NI BI RU,… je jich spousta…všechny jsou české

Další odpovědi
Terryle

Souhlas, NiBiRu je super. A ještě byla fajn Ve stínu havrana, perfektně namluvená Lábusem. Vypadá už dneska sice trošku pravěce, ale je to svým způsobem příjemnej relax :o]

Mracoun

Nejlepšími adventurami jsou například Legend of Kyrandia a z těch starých dobrých českých bych doporučil hru Polda nebo Posel smrti 1 – 3. Dá se toho najít na internetu hodně. Já mám jinak v oblibě spíše flashovky typu The First Hero a dalších, které si lze zahrát zcela zdarma a nemusí se vůbec instalovat. Problém u nich ale je ten, že tyhle hry jsou hodně jednorázovou záležitostí a člověk je dohraje za pár minut. Ale při čekání u doktora je to super. Pokud si budeš chtít zahrát nějakou tu flashovou adventurku, tak vyzkoušej odkaz ve zdroji. Jinak si můžeš ty výše uvedené hry postahovat z internetu.

Zdroj: cz.gamelicker­.com/adventury-hry

player242

Penumbry, Amensia: The dark descent