kikinka2210

má někdo skušenost s gelovými nehty?

když si dělám gelové nehty tak tam mám strašné hrboly čím to je ?

Nejlepší odpověď
terry

Může to být nekvalitním gelem. Nebo ho tam dáváš málo, nebo hodně. Máš nehty důkladně očištěné? Třeba obroušením? Dáváš nějaký podkladový gel?
Vytvrzuješ je v pícce?

Další odpovědi
iceT

Nehty si dělám doma sama,tedy akrylové.Ze začátku,když jsem si je začínala dělat,jsem je taky měla všelijak hrbolaté,ale hrbatý akryl se dá vybrousit a nevím,jestli se takto dá upravovat i gel.
Myslím,že problém by mohl spočívat v tom,že nemáš dostatek zručnosti,ale praxí se dá změnit.Sady na modeláže se dají koupit i pro začátečnice.
Posílám ti odkaz jak na to:
http://www.neh­tyshop.cz/cms­.php?page_id=1