zjentek

Má někdo praktickou zkušenost s mobilní klimatizací? Stojí zato ji pořizovat?

..a nebo je to samej mínus a stojí to za prd?
štamgast, větrák já mám, pádesátiwatovej ..před vrtulí pěkně fouká (i když to nechladí) a za vrtulí slušně topí, jako kamínka ;q

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud máš kam vyvést horký vzduch (ven) a dost peněz na elektriku, chladí…
😉

Další odpovědi
štamgast

Podle mě úplně stačí klasický větřák za pár stovek a ne drahá mobilní klimatizace, ve které se časem množí bakterie a navíc je tu riziko nachlazení.

ReHu

Známý se klimatizační živí a na tento dotaz sdělil, že účinek je nízký a nevyplatí se.
Dlouhé vysvětlení si už nepamatuji.