talka

Má někdo podobné pocity?

Často mě někde píchne nebo jen zašimrá, jako když mi někde leze hějaký hmyz (moucha, mravenec …). Moje maminka měla pocit, jako když jí pod kůží lezou rybenky. Hlavně že jsem zdráva!
Doplňuji:
To marci1: dík za odpověď – mamce už to nesdělím.

Odpovědi
anonym

Ani bys nevěřila, jak protivné dokáží být chlupy na zádech…
😁

huxa

Ano, mívám velmi často takovéto pocity, hlavně před spaním v posteli.

zjentek

buď zdráva a mamka ať chvátá na kožní
Doplňuji:
máma musela být svým způsobem geniální, když přišla na takovej pocit :)

marci1

Někdy píchne a zašimrá každého. Ale můžeš uklidnit maminku : rybenky nelezou pod kůží. Živí se roztoči ap. Zdraví zdar ! 🙂
Doplňuji:
ad „talka“ : Tak to je mi líto. ☹

STUDENTKAEVA

Ano,také mám tyto pocity!
Doplňuji:
Huxa-jsem na tom podobně :(