JájsemRaibek

Má někdo PC hru Trainz simulátor 2010 a jde vám bez problémů scénář Říční břehy?

Jedná se o hru, kdy jedete podle jízdního řádu. Bohužel domnívám se, že je tam chyba, jelikož vyjedu ze stanice, dojedu do následující zastávky a poté co mám zelenou jedu dál. Ať jsem zkoušel co se dá, hra mi skončí na signálním světle žluté barvy (tvrdí, že červené) a zde čekám a čekám.
Pokud signální světlo přejedu, hra končí, že jsem přejel signál stůj.
Výhybky a další jsou automatické, tudíž ty neřídím a jedu po nastavené trase.
Máte tuto hru? Zkoušeli jste tento scénář? Můžete pokračovat v jízdě?
Doplňuji:
To nikdo nehrál? Nikdo neví?

Nejlepší odpověď
Nerevarin

Tak to fakt nevim. Hry hraju, ale tohle jsem nikdy nehrál. Zkusil bych se poptat na diskuzích Steamu, nebo najít nějaká videa na youtube, či se obrátit přímo na tvůrce hry.

Další odpovědi
Misirik

Kámoš je blázen hlavě do vláčků ale taky autobusů ,tanků ,letadel… a má spoustu modelů zeptám se.