sejtanka

Má někdo odzkoušené dobré a účinné kapky na suchý dráždivý kašel bez lék.předpisu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Mě nejvíc pomáhá Stoptussin- ten mám v lékarničce stále a na noc… pokud mi kašel nedá několik nocí spát tak tabletku codeinu.

Musím to zaklepat už dlouho jsem ani jedno nepotřebovala.

Další odpovědi
pokazdejinak

mě víc vyhovuje Tussin, ale myslím, že tam je stejná účinná látka, takže je to vlastně jedno… :) ale ten Tussin mi nějak míň vadí chuťově
a na noc se taky dá použít Dithiaden, ale ten už je myslím na předpis (což ale Codein taky, ne?)

BandiOl

V naší rodině se osvědčila OK Alfa+. Cena je sice 810,– Kč, ale funguje.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?12,pro-detoxikaci-regeneraci-organismu

klaruška

Na noc mám odzkoušený Ditustat. Kašel ustane a už není suchý a dráždivý.