vita

Má někdo Nokii C5–03??

Zdravim ty co davaji přednost Nokii.Pisu protože se chci zeptat .Mel jsem 3 roky Nokii 6700 ,celkem solidni ale menu jednoduchy,od včera mam Nokii C5–03 a podsložky a funkce zde u simbianu nejsou tak jak u 6700.Napřikl­.v galerii jsem mel u 6700 složky a tady u c5–03 jsou všechny fotky namichany.A u 6700 js­em si vytvořil zalohu tlf. a chtel jsem zalohu obnovit u c5–03 a taky no nelze.Tak nevim,šel jsem z lepšiho mobilu do horšího?????Dík za nazory a rady.

Odpovědi
Earl Sin

Mám sice N8, ale s fotkama je to stejné. Chvíli jsem byl naštvaný, ale zjistil jsem, že takové nastavení je stejné i u normálního foťáku.
C5 není špatný mobil, ale musíš počítat s tím, že je v něm jiný systém a neporovnávat je.

anonym

Nemusím hned studovat celý manuál. Chce si to prolítnout manuál, najít třeba to o fotkách. Postupně takhle se dá naučit celý mobil, podle potřeby si dohledat co mne zajímá.