Avatar uživatele
01Ricco

Má někdo nějaké zkušenosti s finančním poradenstvým při správě rodinných financí od společnosti OVB?

Zajímají mě jak kladné zkušesonosti tak i ty negativní. Děkuji za názory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4660 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pokazdejinak

s OVB zkušenost přímo ne, ale byla u nás poradkyně z Fincentra a spokojenost velká… přiznám se, že jsem se jí na tu konkurenci zeptala a profesionálka – nikoho nepomlouvala, nic ve stylu ::my jsme nejlepší a ostatní jsou šunti:: tak myslím, má správný poradce vypadat
jinak, co jsem viděla nějaké testy poradců, tak zrovna OVB nedopadli nijak dobře :/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Zadej tu OVB do vyhledávání a máš toho mraky. Nepoučuji, doporučuji, osobně taky pokládám otázky co už padly 😁

//osobní problém 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kazisvět

Osobní zkušenost nemám, ale docela bych věřil testu iDnes, viz zdroj.
Na základě výsledků testu bych si našel jiné poradce.
Samozřejmě nejvíce záleží na konkrétní osobě poradce.

Zdroj: finance.idnes­.cz/test-financnich-poradcu-v-cesku-nekteri-se-jako-experti-jen-tvari-pyk-/viteze.aspx?c=A110629­_095430_viteze_sov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DavPle

z vlastní zkušenosti: doporučuji požádat o návrh poradců z více agentur (OVB, fincentrum, partners, slon…). Rozhodujte se podle přístupu konrétního člověka a výhodnosti návrhu, nikoliv agentury. Vyplatí se to. Hodne zdaru!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Borda

S OVB zkušenost nemám, ale bohatě mi stačí zkušenost s fincentrem. Na základě „odborných“ rad od pracovníka fincentra jsem zrušil staré smlouvy a uzavřel nové investiční životní pojištění. Jen na této transakci jsem prodělal cca 90 tis korun. Jediné co „odborníci“ z fincentra dokážou, je zrušit všechny staré smlouvy a uzavřít nové s co možná nejvyšší provizí pro sebe bez ohledu na výhodnost pro klienta.

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání