01Ricco

Má někdo nějaké zkušenosti s finančním poradenstvým při správě rodinných financí od společnosti OVB?

Zajímají mě jak kladné zkušesonosti tak i ty negativní. Děkuji za názory.

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

s OVB zkušenost přímo ne, ale byla u nás poradkyně z Fincentra a spokojenost velká… přiznám se, že jsem se jí na tu konkurenci zeptala a profesionálka – nikoho nepomlouvala, nic ve stylu ::my jsme nejlepší a ostatní jsou šunti:: tak myslím, má správný poradce vypadat
jinak, co jsem viděla nějaké testy poradců, tak zrovna OVB nedopadli nijak dobře :/

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Zadej tu OVB do vyhledávání a máš toho mraky. Nepoučuji, doporučuji, osobně taky pokládám otázky co už padly 😁

//osobní problém 😁

kazisvět

Osobní zkušenost nemám, ale docela bych věřil testu iDnes, viz zdroj.
Na základě výsledků testu bych si našel jiné poradce.
Samozřejmě nejvíce záleží na konkrétní osobě poradce.

Zdroj: finance.idnes­.cz/test-financnich-poradcu-v-cesku-nekteri-se-jako-experti-jen-tvari-pyk-/viteze.aspx?c=A110629­_095430_viteze_sov

DavPle

z vlastní zkušenosti: doporučuji požádat o návrh poradců z více agentur (OVB, fincentrum, partners, slon…). Rozhodujte se podle přístupu konrétního člověka a výhodnosti návrhu, nikoliv agentury. Vyplatí se to. Hodne zdaru!

Borda

S OVB zkušenost nemám, ale bohatě mi stačí zkušenost s fincentrem. Na základě „odborných“ rad od pracovníka fincentra jsem zrušil staré smlouvy a uzavřel nové investiční životní pojištění. Jen na této transakci jsem prodělal cca 90 tis korun. Jediné co „odborníci“ z fincentra dokážou, je zrušit všechny staré smlouvy a uzavřít nové s co možná nejvyšší provizí pro sebe bez ohledu na výhodnost pro klienta.