Bronzový

Má někdo nějaké zkušenosti s finančním poradenstvým při správě rodinných financí od společnosti OVB?

Zajímají mě jak kladné zkušesonosti tak i ty negativní. Děkuji za názory.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

s OVB zkušenost přímo ne, ale byla u nás poradkyně z Fincentra a spokojenost velká... přiznám se, že jsem se jí na tu konkurenci zeptala a profesionálka - nikoho nepomlouvala, nic ve stylu ::my jsme nejlepší a ostatní jsou šunti:: tak myslím, má správný poradce vypadat
jinak, co jsem viděla nějaké testy poradců, tak zrovna OVB nedopadli nijak dobře :/

Další odpovědi:

Bronzový

Zadej tu OVB do vyhledávání a máš toho mraky. Nepoučuji, doporučuji, osobně taky pokládám otázky co už padly :-D

//osobní problém :-D

Bronzový

Osobní zkušenost nemám, ale docela bych věřil testu iDnes, viz zdroj.
Na základě výsledků testu bych si našel jiné poradce.
Samozřejmě nejvíce záleží na konkrétní osobě poradce.

Zdroj: finance. idnes. cz/test- financnich- poradcu- v- cesku- nekteri- se- jako- experti- jen- tvari- pyk- /viteze. aspx?c=A110629_095430_viteze_s ov

z vlastní zkušenosti: doporučuji požádat o návrh poradců z více agentur (OVB, fincentrum, partners, slon...). Rozhodujte se podle přístupu konrétního člověka a výhodnosti návrhu, nikoliv agentury. Vyplatí se to. Hodne zdaru!

Diskuze k otázce

Borda

S OVB zkušenost nemám, ale bohatě mi stačí zkušenost s fincentrem. Na základě "odborných" rad od pracovníka fincentra jsem zrušil staré smlouvy a uzavřel nové investiční životní pojištění. Jen na této transakci jsem prodělal cca 90 tis korun. Jediné co "odborníci" z fincentra dokážou, je zrušit všechny staré smlouvy a uzavřít nové s co možná nejvyšší provizí pro sebe bez ohledu na výhodnost pro klienta.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.