Avatar uživatele
Drap

Má někdo komplexy z toho jak narostl ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, manon, aramah, johana 56, Alesh, Gorbell, Sůwa, zzzzz, anonym, breja před 4183 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Určitě ne… a že jsem teda narostl slušně! 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Určitě nikoliv – ani nevím kolik měřím centimetrů, protože naposledy mne měřily v patnácti a měla jsem 171, tak mám asi o něco více.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Myslíš do výšky, to ne, i když se zužuje výběr partnera, ale vadí mi, jak s přibývajícím věkem pomalu, ale jistě rostu do šířky. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Myslíš kompaxly?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/anketa-pouze-pro-muze-18-kliknutim-davas-souhlas-o-sve-plnoletosti

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Můžeme to brát jako přiznání, ne? Pokud dobře počítám, zmizely ti otázky dvě a tuhle jsem se netroufla otevřít, protože nejsem muž 18+. Aspoň už vím o co šlo 😁

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Usuzuji že má, protože proč by jinak mazal barbakanovu otázku ?

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Spíš asi, že nenarostl 🙂. Barbakanovy otázky mizí jako jarní snížek na sluníčku.

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Tak jsem to myslel.Jedna otázka na toto téma už mi zmizela. Barbakanova otázka mi nepřipadala nijak závadná. Celá řada daleko horších a blbin prochází bez povšimnutí. Nedokážu si to opravdu vysvětlit jinak, než závistí nad položením vtipné otázky a nad získáním i několika bodů

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek