Drap

Má někdo komplexy z toho jak narostl ?

Nejlepší odpověď
Alesh

Určitě ne… a že jsem teda narostl slušně! 😉

Další odpovědi
anonym

Určitě nikoliv – ani nevím kolik měřím centimetrů, protože naposledy mne měřily v patnácti a měla jsem 171, tak mám asi o něco více.

pusinka50

Myslíš do výšky, to ne, i když se zužuje výběr partnera, ale vadí mi, jak s přibývajícím věkem pomalu, ale jistě rostu do šířky. ☹

anonym

Myslíš kompaxly?

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/anketa-pouze-pro-muze-18-kliknutim-davas-souhlas-o-sve-plnoletosti

Sůwa

Můžeme to brát jako přiznání, ne? Pokud dobře počítám, zmizely ti otázky dvě a tuhle jsem se netroufla otevřít, protože nejsem muž 18+. Aspoň už vím o co šlo 😁

Drap

Usuzuji že má, protože proč by jinak mazal barbakanovu otázku ?

Sůwa

Spíš asi, že nenarostl 🙂. Barbakanovy otázky mizí jako jarní snížek na sluníčku.

Drap

Tak jsem to myslel.Jedna otázka na toto téma už mi zmizela. Barbakanova otázka mi nepřipadala nijak závadná. Celá řada daleko horších a blbin prochází bez povšimnutí. Nedokážu si to opravdu vysvětlit jinak, než závistí nad položením vtipné otázky a nad získáním i několika bodů