dgfdgf

Má nějakej vliv na vlasy použávání víc šampónů, nebo je lepší se mejt jenom jednim?

Nejlepší odpověď
briketka10

Podle druhu vlasů je jasné je mýt pouze jedním šamponem.

Další odpovědi
Rakira

No pouzivat vice samponu muze mit vliv ten ze se udela chemicka reakce a mist o aby vlasy byly hezci tak budou mastne takze poradne smyvat j.vrstvy mezi sebou. Ale jako na krasu vlasu to moc vlivbnema spise vyhozene penize :)

Rohlik

Podle mne je dobré šampóny občas střídat. Je to podobné jako s pitím balených minerálních vod, ty by se též měli střídat.