bolak

Má nějaká volební strana v programu vystěhování cikánů?

Případně omezení dávek jen na 2 děti?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ne, to by bylo proti listině.

Já jim nechci platit ani na 2 děti, chci platit jen starým nebo nemocným lidem. Klidně i nezaměstnaným, kteří se vzdělávají, aby si našli práci.

Děcka ať si každý živí sám, nebo ať si je nepořizuje.

Boláku kdyby to měl někdo v programu, tak by vyhrál volby:-)))

Další odpovědi
MonkeyKing

Spíš kdyby tam měli vystěhování hloupých lidí, tak v ČR zbude 5 a půl persón.

suaeda

Kdo volil předchozí ODS vládu tak by měl nyní přispívat na nemalé soc. dávky, které raketově narostly. Připravila a nechala odsouhlasit pěkný zákon o pečovatelství. A tak se nyní stane, že babička pečuje o své 2 vnoučata a bere na ně cca 20 tis. měsíčně. Důvodem osvojení je, že její dcera (matka dětí) je údajně neschopná se starat o své děti.
Nejsem rasista ani nikomu nic nezávidím, ale když je něčeho moc je toho příliš.

da ny

🙂 Science fiction.....

tencosepta

Vystěhování měla v programu Fašistická strana…

rigormortis

NSDAP

jen dotaz…to jako myslýš vážně? Nebo jen tak pícháš?

bolak

zzzzz: Možná že je to proti listině, ale to voni nevěděj, a pokud jim to neřekne někdo nás, tak se svejma znalostma nemaj jak se to dozvědět…

MonkeyKing: čili v podstatě říkáš to samý co já..

zzzzz

Boláčku tohle oni věděj, znaj všechny práva a žádné povinnosti:-(((

anonym

pro zzzzz
Řekl bych, že máš hodně scestný názor.Pokud by se každý řídil Tvým názorem, tak by tady bylo hodně starých lidí a žádný mladý.A kdo by potom dělal?To by ti staří pak nešli vůbec do důchodu, protože by stále museli dělat neboť by nebyli lidi na práci.Vždyť už i v dnešním sytému poukazují na to, že je tady hodně důchodců a mladí je neuživí.
Stát, který se neumí postarat o budoucí generaci (nástupce starých lidí) tak zanikne, ale to nějak nemůžeš pochopit.
Právě komunisti se starali o to, aby byl přísun nových mladých sil na práci,.Je vidět, že jsi ovlivněna modrými ptáky, kteří nemyslí na budoucí generace, ale na sebe.
Přesně se hodí na Tebe přísloví: "NENÍ UMĚNÍ NASYTIT CHUDÉ, ALE UMĚNÍ JE NASYTIT BOHATÉ."Což dokazuješ svým výrokem, DĚCKA AŤ SI KAŽDÝ ŽIVÍ SÁM.

I já jsem sice proti rození dětí u cikánů jenom kvůli přídavkům, ale stát by měl podporovat rodiny do tří dětí (to na obnovu společnosti).

zzzzz

lahny děláš si srandu??? To jako že ti jejich rodiče nemakaj a jen leží doma u satelitu a čekají na štědré dávky budou jednou vydělávat na můj důchod??? Tak to děkuji pěkně:-((( Jsem si jistá že nebudou!!!

Mi nevadí, že stát vyplácí přídavky na děti, mi vadí že je platí těm co nepracují a nikdy pracovat nebudou a to vidí ty jejich děti a budou žít stejně jak rodiče, jen rodit a čekat co stát dá. Normálním lidem co žijí tak jak se má, ať stát přispěje třeba na 10 dětí, to jsou ti co mi budou vydělávat na důchod!!!

Já nerozlišuji podle barvy, ale podle toho jak člověk žije. A už mě opravdu unavuje uznávat práva někoho, kdo není schopen uznávat moje práva:-((

anonym

Já jsem reagoval na Tvoji větu…Děcka ať si každý živí sám, nebo ať si je nepořizuje......
I já nesouhlasím s tím, že nepracují a dělají jenom děti kvůli přídavkům.
Na tohle byli dobří komunisti…kdo nepracoval nedostal dětské přídavky.Proč to nejde udělat i dnes???
Vím, že není práce.A co třeba každému kdo nedělá a chce přídavky vymezit určitý úsek ulice (silnice..pros­tranství) a musí to uklidit.Když to nebude každý den uklizeno, tak nedostane přídavky.
Zkrátka by šlo vymyslet tolik případů jak tyto lidi donutit pracovat, ale jak je vidět současný systém nemá o takovýto přístup zájem.Ať už je u moci ODS nebo ČSSD, žádní se nemají k tomu něco vymyslet.
Je vidět, že to celé garnituře vládnoucích činitelů vyhovuje, protože pak se lidi rozčilují nad cikánama a nekoukají na prsty těm nahoře jak kradou.

zzzzz

To uklízení už tu jednou bylo, bohužel ho zrušil ústavní soud, odporovalo listině:-((( Naše listina (ona není tak úplně naše, převzali jsme ji od Francouzů) ale v ní je psáno, že stát má povinnost postarat se o člověka v nouzi a už tam není nikde psáno, že v té nouzi nesmí být ten člověk schválně, to by vše vyřešilo.

Mám spoustu kámošek samoživitelek co berou přídavky, nevadí mí, že jim je stát vyplácí, vychovávají děti dobře a většina z nich pracuje, třeba na zkrácený, ale pracuje, přitom mají stejně peněz jako by nepracovaly:-(((

Stát by měl určit 2 životní minima.
První vyšší třeba 5000kč pro člověka co pracuje atd. a druhé třeba 1000kč pro ty co pracovat nechtějí. Vždyť oni jsou vyloženě motivování k tomu sedět doma a brát dávky!!!

A za tohle zbavovat doživotně nároků na všechny dávky. http://www.no­vinky.cz/doma­ci/342768-stary-na-davky-v-nouzi-az-60-procent-se-vyplaci-neopravnene-uvedla-sefka-uradu-prace.html

zzzzz

A modrými ptáky fakt ovlivněna nejsem!!!

Právě ti komunisti z velké části zavinili ten zmatek co tu teď máme. Roky režim držel lidi zkrátka a když pak spadl, tak velká část lidí byla jak utržená ze řetězu a pletla si demokracii s anarchii:-((( Všechno má své pro a proti a ti tvoji komunisti měli určitě jedno „pro“ dokázali nahnat do práce i ty čekatelé na dávky.