Vlčice777

Má nebo měl někdo divertikulozu neboli vychlípení střeva?

Prosím o každou radu s touto nemocí.Je mi 28 let a stále mě pobolívá na levé straně na boku jakoby vzadu.Mám obyvy z tohoto onemocnění.Přestala jsem už i kouřit.K lékaři se bojím.Uvítam jakoukoliv radu.Hlavně mě zajímá zda se to dá vyléčit a jak.Všem děkuji.

Nejlepší odpověď
BEAES

Ještě neznáte diagnózu a už se chcete léčit??
Na tohle vám odpoví jedině lékař.

Další odpovědi
hanulka11

Nějaké dohady co by to mohlo být nejsou na místě to může být úplně přeci i něco jiného.Bez prohlídky ale nic nezjistíte . Že se bojíte jít k lékaři…? No raději včas ,než bude pozdě. Buďte rozumná a neotálejte s tím.

anonym

http://www.poradce-pro-vyzivu.com/stra­va/slozky-potravy/sacharidy