Má nárok manželka po rozvodu na výživné, když je důchodkyně?

Manžel se se mnou rozvádí.Jsme důchodkyně, můj příjem je 11300 Kč.Manželův příjem je 30 000Kč.Mám si žádat o výživné?

Nejlepší odpověď
Ella

zkuste si přečíst článek v odkazu, snad vám pomůže:
http://www.vy­zivne.cz/vyziv­ne-rozvedeneho-manzela

Další odpovědi
Deli

Váš životní standard rozvodem poklesne, takže si o výživné určitě požádejte.

žolik

Ano máte naro požadovat výžívne,dejte si žadost k soudu,nevěřím že se bude chtít s vámi domluvit.hodně štěstí.

Zdroj: žolík