Bronzový

Má na vás nějaký vliv úplněk?

Já nemůžu spát. A když usnu tak se pořád budím a převaluju. Je na to nějaké seriozní vysvětlení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi v odkazu.

http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Takové spaní mám pořád a nevím čím to je,ať je to úplněk a nebo není.Pokud si vezmu čaj na spaní,tak spím klidněji.
Doplňuji:
Nespavost (insomnie) patří k velmi častým zdravotním problémům současné populace. Nespavost způsobuje, že jedinec nemůže usnout nebo se v spánku často probouzí. Hlavní příčinou je stres, dále nedostatek pohybu a nesprávné užívání léků. Nespavost může být doprovodným symptomem tělesných nebo duševních poruch, ale stejně tak můžeme hovořit o nespavosti jako o primárním onemocnění. Internet.

Zlatý

je úplněk, já přes noc chytil příšernou rýmu (v nose fazole, v uších hučí niagara, bolí mne klouby sánky) a ještě k tomu musím ráno do práce.

super kombinace.

to bílé světlo mi nedá dpát.

Mozna si to lidi vsugerovavaji .. ja spim dobre at uplnek je , nebo neni. :-)
P.S. HERBEX Večerní čaj Dobrý spánek 20x3g nálev.sáčky ... , prodavaji ale i od jinych firem , i v kazdem supermarketu u caju , v lekarne, nebo v bilinkach. -iv-

Bronzový

Tak to jste na tom dost dobře,když máte jenom neklidné spaní.Já dnes už taky jen to neklidné spaní,ale v mládí jsem chodil,mluvil ze sna, narážel do nábytku.Jednou jsem se probudil uprostřed placu se stožárem na vlajku v pionýrském táboře.Podruhé na prázdninách u babičky uprostřed louky,když mě už začala studit rosa od mokré trávy.Dnes za úplňku jen špatně spím a zdají se mi špatné sny.Sestra z jednoho vrhu je na tom stejně.Vždycky si voláme kvůli tomu.

Diskuze k otázce

Bronzový

salsa verde

pro dědapetr-co je to za čaj, jaké má složení a můžeš ho doporučit?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2737
Zlatý quentos 1321
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.