salsa verde

Má na vás nějaký vliv úplněk?

Já nemůžu spát. A když usnu tak se pořád budím a převaluju. Je na to nějaké seriozní vysvětlení?

Nejlepší odpověď
annas

Další odpovědi v odkazu.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­95&q=%C3%BApln%C4%9Bk&s­a=Vyhledat#897

Další odpovědi
dědapetr

Takové spaní mám pořád a nevím čím to je,ať je to úplněk a nebo není.Pokud si vezmu čaj na spaní,tak spím klidněji.
Doplňuji:
Nespavost (insomnie) patří k velmi častým zdravotním problémům současné populace. Nespavost způsobuje, že jedinec nemůže usnout nebo se v spánku často probouzí. Hlavní příčinou je stres, dále nedostatek pohybu a nesprávné užívání léků. Nespavost může být doprovodným symptomem tělesných nebo duševních poruch, ale stejně tak můžeme hovořit o nespavosti jako o primárním onemocnění. Internet.

arygnoc

je úplněk, já přes noc chytil příšernou rýmu (v nose fazole, v uších hučí niagara, bolí mne klouby sánky) a ještě k tomu musím ráno do práce.

super kombinace.

to bílé světlo mi nedá dpát.

anonym

Mozna si to lidi vsugerovavaji .. ja spim dobre at uplnek je , nebo neni. 🙂
P.S. HERBEX Večerní čaj Dobrý spánek 20×3g nálev.sáčky … , prodavaji ale i od jinych firem , i v kazdem supermarketu u caju , v lekarne, nebo v bilinkach. -iv-

jendahun

Tak to jste na tom dost dobře,když máte jenom neklidné spaní.Já dnes už taky jen to neklidné spaní,ale v mládí jsem chodil,mluvil ze sna, narážel do nábytku.Jednou jsem se probudil uprostřed placu se stožárem na vlajku v pionýrském táboře.Podruhé na prázdninách u babičky uprostřed louky,když mě už začala studit rosa od mokré trávy.Dnes za úplňku jen špatně spím a zdají se mi špatné sny.Sestra z jednoho vrhu je na tom stejně.Vždycky si voláme kvůli tomu.

salsa verde

pro dědapetr-co je to za čaj, jaké má složení a můžeš ho doporučit?