pája139

Má na tomhle světe vůbec cenu žít ?? :/

Doplňuji:
Jen mě to prostě zajímá !

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

nevím

Pro někoho má a pro jiného možná ne. Kam patříš Ty? Nechatuj zde. Pokud nemáš otázku, na niž potřebuješ odpověď, tak buď piš do kategorie zábava a nebo opravdu hledej jiný web.

Další odpovědi
autacek

ano

badisko

ano

:D tady se s anketama rostrhl pytel …:D ..to vis ze ma ono je obcas pod mrakem …ale slunce stejne sviti …takze ma a svet je takovej jak se na nej divas..
Doplňuji:
to vis ze jo ladic tady to prejdou bez povsimnuti jine formaty …:d hlavne ze to mam v hlave v poraku narozdil od tebe …:D ..je to ubohe …svoboda slova ?…asi jsi ten termin plne mepochopil …:D …tohle od vas bylo vylozene ..>podle < ne jako ta ma vcerejsi odpoved kterou nekdo smazal …a ja si tak pral aby tam zustala …a lide vedeli co jste zac ..no pro ty co to vcera nestili ji pridam zde do diskuze …
jste krivak to co jsem vcera napsal bylo informacni nebot lide by meli vedet co jste zac a ze zatou slusnou slupkou je jen spina …

marci1

ano

Doplňuji:
A co by na Tvou otázku řekla Tvá zvířátka ? My bychom určitě chtěli mít těch Tvých 13. Vše Tě teprve čeká.:-)

Funna

ano

minimálně až do smrti…

briketka10

ano

samozřejmě a vůbec o
jiném ničem nepřemýšlej :)

anonym

ano

Určitě ano a hlavně tady. To se tak nasměješ, že budeš mít radost se života.
P.S. On se ten pytel roZtrhl a nikoliv roStrhl .

anonym

ano

Hakunamatata

ano

Ano má, člověk toho musí tolik poznat, vidět, cítit a pochopit než umře. Byla by škoda to nezažít. Lepší jen trochu pozitiv než žádná.

LuK4S3k CZ

ano

suaeda

ano

Proč ne. Někdy by sice člověk se vším sekl ale po čase se zase sluníčko rozsvítí a je nám na světě dobře. A o tom to je. Kdyby nám bylo stále dobře tak by jsme si toho nevážili a unudili by jsme se. Naopak, kdyby se nám stále nedařilo a nestálo by za to žít, tak už by jsme dávno vymřeli.

Klára K.

ano

Máš velice málo možností, dle mého názoru je život zde na zemi jenom „pracovní pohovor“ do nebe, aby se ukázalo, zda jsi dobrý člověk. Takže žij, a pomáhej, ať si u Boha šplhneš 🙂

Rocker

ano

Doplňuji:
To poznáš až budeš mít svoji rodinu

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.