Má na to právo?

Nájem jsem ukončil v září 2009 a do dnešního dne 13.8.2010 nemám vyúčtování za energie a služby.Pronají­matelka se stále vymlouvá, že nemá podklady. Všichni okolo to již mají. Co mám dělat, aby splnila své povinnosti.

Nejlepší odpověď
Tata

Každý měsíc posílejte pronajimatelce doporučeně upomínku na nevyúčtování poplatků za energie a služby,ať vám odpoví nebo ne a neustávejte aby nebylo možné vás obvinit že jste se zaplacení vyhýbal. Kopie všech dopisů, těch vašich ale i případných jejích odpovědí, dobře schovejte a dobře si schovejte i vyúčtování za energie a služby z doby kdy jste v nájmu bydlel, to proto aby vám náhodou nebylo naúčtováno 3 až 4× tolik co předtím.

Další odpovědi
Yenjik

Táta ma pravdu.
Jinak za 50 tisic ji umlci ukrajinci, a za 25 kdyz jim vysvelis ze pronajimatelka je nacek.
😉