Brozma

Má můj otec zápis v trestním rejstříku?

Zdarec lidi, Víte můj otec dvakrát hřešil na silnici. Jednou když jsem byl v druhé třídě na základní škole jel moc rychle.(jel 70 km/h místo 50 km/h a v té době ještě neplatil bodový systém)a několik let poté vjel do jednosměrky jinudy než měl(tehdy ztratil 2 body). Myslíte si že má zápis v trestním rejtříku nebo ho má i přes tyto prohřešky na silnici čistý?
Díky předem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Trestní rejstřík nemá nic společného se ztrátou několika málo bodů na silnici.

Další odpovědi
marci1

Aby měl záznam v Rejstříku trestů, musel by spáchal trestní čin a být odsouzený.

Margarita

Opravdu trestní rejstřík s tímto nemá nic společného. Kolik bodů má Váš otec odebráno z celkem 12-ti je možno zjistit na poště za poplatek.