amore333

Ma muj BProzdvojenou osobnost???

Dobry den. Potrebovala bych poradit. Muj BP ma problemy se lhanim a zmenou nalad behem chvilky. Strasne si vymysli. Napr ze jeho otec je majitel stavebni firmy ze tam ma krasny sekretarky ze ma luxusni chatu s velkym pozemkem nebo ze se kamaradi s italskymi mafiany ze nam koupil od jejich sefa bmw atd… Nejde o bezne lhani prijde mi ze tem lzim opravdu veri a zije v nich a na druhou stranu je zase uplne normalni. Dalsi vec behem chvilky zmeni naladu a je zly. Rano mi napise jak me miluje a vecer mi vycte vsechno navic veci co nejsou pravda jak me nesnasi apod. A druhy den mi napise jako by se nic nedelo a nechape proc sem nastvana. Ptam se protoze spolu mame 3m dceru a bojim se jestli je to dedicne jestli ma rozdvojenou osobnost. Jsou tohle priznaky te osobnosti? Nebo je to jen jeho povaha? Mooc prosim o radu.
Doplňuji:
Mi spolu nezijeme a ane se nevidame. Byla sem nedavno u jeho mamky a rikala sem ji o jeho chovani a ta mi rekla o te osobnosti tak se radsi ptam.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Nejsem lékař a jen ten to může posoudit, ale rozdvojená osobnost většinou slyší hlasy, řekla bych že váš BP (nevím co to znamená) jen není vyrovnaný sám se sebou. No asi to chtělo hodně odvahy pořídit si s takovým člověkem dítě.

Pokud dítě žije ve lži, a toto je prokázáno, tak tu lež považuje za normální a v budoucnu je pravděpodobné, že bude také lhát. Na vašem místě bych zvážila, zda je pro dítě vhodné, být s BP v kontaktu, nebo alespoň při kontaktu na dítě dohlížet, aby lež nepojalo jako něco normálního.

Další odpovědi
zjentek

jestli si jinak rozumíte, bejt tebou, dávno bych se šel léčit ;q

gecco

Má „BP“ něco společného s PropanButanem???
:-OOO
Pokud tu otázku myslíš, aspoň rámcově, vážně.
Pokud jsi střízlivá.
Pokud nejsi výrazně dementní (diagnóza).
Zajdi za psychologem/psychi­arem – protože tak, jak jsi položila otázku (a doplnění) se normální, vyzrálá a dospělá osoba nevyjadřuje…
___
Pokud je ti 13-, jsi retardovaná – je to OK, chováš se správně…
Doktora zavolají ´vaši´…
___
Pokud si ve znění otázky nevymýšlíš – trpíš, pravděpodobně, laktační psychózou – hned ráno běž i s dcerkou k doktorovi – je to poměrně snadno ´léčitelné´, jen nesmíš napáchat příliš škod…
😉

arygnoc

nie, nejde o rozdvojenú osobnosť (schizofréniu).

dotyčný trpí poruchou nazvanoiu patologické luhanie (patologický lhář, syndróm baróna prášila). neliečiteľné. často spojené i s hysterickými stavmi.

;-Q

rigormortis

Má možné příznaky závislosti na drogách…můžeš tuto variantu vyloučit?

Lamalam

Zajímavá otázka, ale netuším, co to má být BP.
Doplňuji:
Už vím, BP je http://www.bp.com/

setapouch

Ty mas dost :D Absolutne nechapu, o cem mluvis. Ale trimetrovou dceru bych chtel videt :D