elisacek :P

Má mobil Samsung star 2 android ? ;)nemohu to nikde najít

Zdravím , mám mobil samsung star 2 : http://mobili­zujeme.cz/clan­ky/samsung-star-ii-a-galaxy-mini-v-redakci-ptejte-se/ a nemohu na internetu najít , jestli má android .. nevíte nebo nemáte někdo s tím zkušenosti? děkuju za odpověď ;)

Odpovědi
štamgast

Nemá.

Bedy

Ne, tenhle mobil nemá žádný operační systém. Nicméně aspoň disponuje Javou, takže si lze nainstalovat Java aplikace a hry – rozlišení displaye je 400 × 320 (ale lze tam používat i aplikace optimalizované pro menší diplaye – tedy 320×240, apod.)

Osobně tento mobil je snad druhý nejhorší mobil, co jsem kdy v ruce držel, hned po Samsungu S5230 Star (jeho předchůdce)… Toť mé zkušenost…

Wortygen

Tento mobil nemá žádný operační systém.