jjj123456789

Má Miloš Zeman řidičský průkaz skupiny B?

Nejlepší odpověď
setapouch

Ten ma papiry snad na vsechno.

Další odpovědi
Kelt

A proč? On bude dělat taxíkáře, tak mu sháníš místo?

zjentek

tak to těžko, při autoškole se nesmí chlastat, takže kdy a jak by asi udělal jízdy? A jestli ho má po známosti, tak leda na ozdobu.
Za druhý se neptej na Miloša, všechno z jeho životopisu se tady maže ..asi nemá tlačenku jenom v autoškole

honza19hk

třeba má,jenže jako prezident ho nepotřebuje,má vlastního řidiče.

jirkajirka

Zjentek I když némám žádné důkazy , jak ty k Zemanovi tak tvrdím ,že chlastáš,kradeš a proto nemáš řidičák.