Rozamunda

má matka právo říkat o mých známých, kamarádech/kách a přátelích to že jsou uchyláci ?

oni žádný uchyláci nejsou ani jeden z nich … ale aj občas hnusně na ně nadává a i říká … uvedu příklad třeba kámoška mě volá a máma se hned ozve co ta tlustá kráva zas chce řekni jí at´ už ti nevolá že mě to leze na nervy pořád tě někdo musí otravovat … ale mě to neotravuje když mě občas někdo zavolá, napíše nebo tak … co si o tom myslíte
Doplňuji:
jsem jí to říkala kolikrát a nic

Nejlepší odpověď
Mugz

Právo na to má ale ty máš zase právo ji Ignorovat :D

Další odpovědi
Kerynka

Je to máma má prostě jen strach já přiznávám že by se mě také pro mé známe nelíbilo označení jako si napsala ale tak bych si s mámou sedla a řekla bych jí to proč to dělá nebo tak abych znala důvod :) prostě jí řekni že ti to vadí at se vyjadřuje před tebou jinak
Doplňuji:
v tom případě ignorovat

Reezo

Jde o to zjistit, proč takto reáguje na vaše přátelé. Jestli je to třeba styl oblékání, nebo vypadají třeba z jejího pohledu příšerně, nebo díky svím zkušenostím, je schopná vycítit, co jsou takovíto lidi zač. Jenže zakázané ovoce chutná nejlépe… Mamka má plné právo nazvat je jak chce ty jí můžeš maximálně zkusit změnit názor.

anonym

Nemyslím si o tom nic. Nemohu přece tušit, jaké zkušenosti má s tvými kamarády a kamarádkami tvoje matka. Skutečností ovšem je, že má matka měla slovník podstatně méně hrubý.

jirkajirka

Maminka má asi nějaké problémy ve svém životě.Ty nervy si asi takto vybíjí.To ji však neopravňuje aby se takto chovala.Doporučuji toto ignorovat protože šéf a maminka mají vždy pravdu. Chováním a vystupováním ji dokázat že se o tebe nemusí bát.