Avatar uživatele
bolak

Má liposukce nějakej příznivej dopad na lidskej organismus?

Jako že odstraněním tuku se sníží cholesterol nebo tak něco, funguje to i tímhle způsobem? Přemejšlím že bych na to šel, každá druhá paní z reklamy mě nabádá, abych začal žít zdravě, a todle by bylo bez práce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanny 2, Damiana před 4062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mirlin

Jak já říkám, co jsem si odjedl a nabral to si zase poctivě shodím.Každý rozumný člověk má znát co,kolik,a kdy dělat s tím ,když tělo neví co s nahromaděným materiálem /jídlem/ má dělat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Liposukci nedoporučuji. Reklamy obvykle šíří jen pozitiva, ale dost jsem se toho o lipo napsala, byla jsem přítomna i při provádění různých metod tohoto zásahu a také znám komplikace, které mohou časem nastat – a o nichž lékaři moc (nebo spíš vůbec) nemluví. Ano, když se to povede a pacientka je nadále ukázněná – jde ovšem jen o velmi malé zákroky – takové „vycucnutí špíčku“, ne velké plochy – spokojenost, zlepšení nálady, apod. – to vše může nastat. A tím pádem i zlepšení zdravotního stavu.
Ale… Když se zase začne „papat“ a nezmění se životní styl… V místech, kde byl tuk odstraněn se další už netvoří, nebo jen ve velmi malém množství a tak se logicky začne usazovat jinde. Vznikají docela ohyzdné „kapsy“, tukové boule, postava je nesouměrná, tuk se může začít hromadit i na místech, kde ohrožuje průchodnost cév a žil – zkrátka – není to přirozené a tělo to docela zblázní. Nic moc. Pohyb a nepřežírání se je rozhodně racionálnější variantou.
Takže paní z reklamy má pravdu – začít žít zdravě je fajn, ale to není liposukce.:-)
Žít zdravě přece neznamená podstoupit operaci (i když je hodně metod a některé z nich jsou neinvazivní, tukové buňky se i mrazí a pod. Ale klasická liposukce – to je tedy něco!)
Btw – zvýšený cholesterol v krvi není pouze záležitost tlušťochů, mohou ho mít i štíhlé lidé.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Ta „každá druhá paní“ má nejspíš pravdu. Liposukce ale může mít pozitivní vliv na psychiku a je známo, že většina chorob je psychosomatického původu. Takže velkým obloukem možná ANO 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

kdysi jsem viděl, jak lékař asiat, krátce žijící v usa a špatně rozumějící anglicky, hrdě provedl liposukci po svém- odstranil pacientce rty. Příznivej dopad na její organismus to ale nemělo .)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek