Shante97

Má kříženec německého ovčáka menšího vzrůstu a pokročilejšího věku velké nároky na prostor(zahrada), kde bude bydlet?

Nejlepší odpověď
www

Spíše jde o to, nač je zvyklý.
Ani tehdy ale není vše ztraceno, bývalá jeho zahrada se dá nahradit procházkami, hrou ap. Na velkou zahradu, pokud jí nikdy neviděl, si také zvykne a rád každý pes (nemyslím ty malinké, co zabloudí v petrželi 😁).
Zkušenost

Další odpovědi
Drap

Záleží na tom na co je zvyklý. Během svého pokročilého věku získal určité návyky, u kterých by mohl být problém při změně.

Lucy7

Každý pes potřebuje pohyb. I když máte nebo nemáte zahradu, mělo by se s ním chodit minimálně 3× denně alespoň na 20ti minutovou vycházku. Pes vám za to bude vděčný a vy si také provětráte hlavu a nadýcháte se vzduchu. Každopádně pokud máte zahradu, budete línější jít se psem ven. Znám to, mám s tím zkušenosti, také jsem se musela naučit chodit pravidelně se psem ven.