mosoj

Má krevní skupina vliv na charakter člověka ?

Nejlepší odpověď
Agneta

Nemůže mít, to je vyloučené, ale otázkou by spíš bylo, jestli by se dal odhadnout charakter z chování předškolního dítěte, nebo dítěte vůbec, jestli by to pak platilo na celý život, nebo jestli se charakter během života mění. Takže dík, že jsi mi tu otázku připoměl, už jsem se chtěla jednou zeptat – tak kdyby teď někdo chtěl, prosím do komentu, děkuji:)

Další odpovědi
marci1

Ne, ale podle Japonců údajně ano :
skupina 0 – vášniví, marnotratní, sebevědomí, loajální
skupina A – rezervovaní, citliví, zodpovědní, perfekcionalističtí a opatrní
skupina B – optimističtí, nepředvídatelní, tvořiví a volnomyšlenkářští
skupina AB – společenští, oblíbení, klidní, racionální, kritičtí a nerozhodní.
🙂

Zdroj: http://ruzenka­.blog.cz/0812/ma-vliv-krevni-skupina-na-povahu-cloveka

Lamalam

Ano, stejný jako barva očí.