Avatar uživatele
ivzez

Má křesťanka – manželka muslima – po zákazu nošení burky v maďarské obci oprávněný důvod ke strachu?

Zatím mne zajímají vaše názory, svůj doplním později.

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/428665-manzelka-muslima-v-madarske-obci-kde-zakazali-burky-strachy-nemuze-spat.html

_________

Doplňuji:

Děkuju všem za názory a Led za odkaz na diskuzi (kupodivu o něco slušnější, než jsem tam zatím viděla).

Slíbila jsem doplnit svůj názor.
Podle mne je to ze strany té obce „prázdné gesto“.

V Maďarsku žádná početná skupina muslimů nežije. V té obci snad skoro
žádní, podle mne tam zákaz nošení burek v současné době nemá smysl.

A reakce té ženy mi přijde přehnaná.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ivzez

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? led, johana 56, Alesh, Drap, redy, zzzzz, gagaga, gecco, shaman88 před 2623 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ne, nemá.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Informácia v článku z odkazu v otázke je zámerne postavená na konfrontácii medzi muslimami (zastupujúcimi súčasnú hromadnú imigráciu) a pohľadom tzv.civilizovanej Europy. Ale je táto realita naozaj taká, ako ju prezentujú médiá?
„Křesťanka a manželka muslima ?“ a prečo nie? Nie je u nás bežné „manželstvo kresťanky a ateistu“? „Křesťanka a manželka muslima ?“ Nie, nevylučuje sa to, poznám viac takýchto manželstiev, žijúcich nielen na území „kresťanskej“ Európy, ale aj v „muslimských zemiach“, či krajinách s iným náboženským vyznaním a civilizačno-ospoločenským chápaním.

Pozrite si diskusiu k danému článku a medzi množstvom nezmyslov nájdete aj zopár naozajstných perál… https://www.no­vinky.cz/disku­se?id=474544&ar­ticleId=/zahra­nicni/evropa/428665-manzelka-muslima-v-madarske-obci-kde-zakazali-burky-strachy-nemuze-spat.html&sec­tionId=742
Jak může někdo souhlasit nebo nesouhlasit s něčím, co nezná? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-muze-nekdo-souhlasit-nebo-nesouhlasit-s-necim-co-nezna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Já vím, proč ty Novinky nečtu…
😉
Pokud je ta zpráva pravdivá, určitě zakládá důvod k obavám – ale domnívám se, že vyhlášku půjde úspěšně napadnout u soudu…
A docela by mne zajímalo duševní zdraví tamních radních…
😉
Ještě, aby soudy řešily, co si kdo oblékne…!
_____________­________________
Ivzez – Novinky jsou normální a obyčejný bulvár…
😉
Kdyby si ta baba přečetla, co všechno neřekla…

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Láska se náboženstvím neřídí. Manželka by ale mohla oprávněně mít strach, protože Maďaři jsou svou mentalitou tak trochu jako poloviční Hunové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

No, to rozhodně má, protože takto to začíná. A jak to končí vidíme v mnohých zemích, jak v současném světě, tak i v minulosti.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Křesťanka a manželka muslima ? Myslím, že tahle kombinace se vylučuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Gecco,
také Novinky normálně nečtu, ale titulku, že po zákazu
burek někdo strachy nespí, jsem prostě neodolala…

před 2630 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 2630 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Arne, to by ses divil, kolik smíšených manželství existuje. Určitě je jich nejmíň milióny. Nemyslím jen křesťanky a muslimy.

před 2630 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Annas,
právě jsem Vás chtěla poprosit o opravu.
Moc děkuju. (–:

před 2630 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek