Dikyzaodpove

Má křeček svrab, když má na přichu díru a něco divného kolem oka?

Dobrý den, mám křečka, je mu přibližně 1 rok, když se natáhne, tak měří 10 cm. Asi před 2 měsíci jsem s ní (samička) byla u veterinářky, protože měla červenou srst a na břiše neměla chlupy (nejspíš si je vytrhala). Měli jsme s sebou ještě jednoho křečka, který měl něco divného kolem oka – to se uzdravilo. Ale křeček se má ještě hůř, má na bříšku dírku. Je to SVRAB? Popřípadě co jiného? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
SickBreed

Je to důvod zajít k veterinářovi, ne shánět amatérskou diagńozu na internetu.