Má každý/á své andělé?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-k-necemu-dokopat#discussion
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jk-se-zbavit-moralni-krize

Nejlepší odpověď
anonym

Myslíš anděla strážného ? Tak já určitě.

Další odpovědi
marci1

Určitě, někdo má andělé, někdo anděle. Stačí se naučit více vnímat, naslouchat a andělé ( třeba ti naši strážní ) nám pomohou a ochrání nás. 🙂

Nuk nuk

Určitě :)

NikkiHeat

Těžko říct, osobně se přikláním k tomu, že spíš ne. Protože čím si někteří lidé musí v životě projít tak bych to spíš tipoval že mají svého démona. Ten můj rádoby „anděl“ se taky dvakrát nepřetrhne.

anonym

Okolo nás andělé jsou a pomáhají nám, to jenom my sami je neslysíme.Nemůžeme je ale k sobě volat kvůli nějaké prkotině, ale jen ve vážných věcech a jejich pomoc si ale musíme zasloužit.Hodně lidí prosí o peníze, to ale nesmí.

Andělé

🙂

Andělé

Srdečně děkuji.:-), není nic hezčího než radost druhým…:-))

gagaga

ano cesilko..jak vidite, i my tady na odpovedich mame nasi milovanou Andele :)
ted uz doufam muzu " mluvit " i za ostatni .. :p
ta je totiz takova druha kristalova dusicka, ze se mi za celou dobu tady ji jeste nepodarilo zkazit ! ;(
uz nad ni lamu hul ..
( stejne jako nad nasi led ) :)
necham holt ty jejich ciste dusicky nejakemu cesilkovi :)

  • iv-

Andělé

Tééda -iv-! :))
To já nepoberu…tolik krásných slov…to si nezasloužím..­....,ale že hřejí teda…děkuju moc,moje milá -iv- :))
Ale my v tom jedem spolu -iv-,já si tehdá vzala Vaší radu k srdci,takže poklona patří i Vám…:))
Děkuju moc -iv- :))

annas

Ano je to tak. Opravdu jsi anděl, jehož slova dovedou nejen potěšit, ale ukázat cestu vpřed…

Andělé i bez křídel pomůže druhým vstát a podat pomocnou ruku .. má smysl pro spravedlnost …:-)).

Andělé

Annas,moc Ti děkuji za překrásná slova…ani nevím co na to „říct“.:) Děkuji.:))
Moc ráda podám pomocnou ruku,ale je to to nejjednodušší co můžu udělat. Tu nejtěžší práci udělá stejně každý sám.:)
Děkuji a přeji,ať Tobě a všem svítí hvězda na cestě.:))

gagaga

an., nesmime to moc s tim vychvalovanim prehanet !
jinak se ji uz nezbavime !
:)

Andělé

:D))))

gagaga

doufam, ze dostanete zejtra alespon poradne " na prdel " :p

Andělé

Všichni mě zas seřežou…chjo:(
:))
Nápodobně! :))

gagaga

:p