pukula

má kámoška

má kámoška má prsa a nejen ona, ale i všichni ve třídě jedna velká druhá je zas měří s třet, ale já nemám žádná a to jsem se narodila 9.7. a je mi zatím 11 ale i těm kterým je 10 mají prsa a dokonce velká za jak dlouho mi asi začnou růst?????? prosím o radu ??????

Nejlepší odpověď
SajmonModer

U každé holky je to jinak, stejně jako s tou menstruaci. Je ti 11, takže právě vcházíš do puberty, tak se neboj a počkej si 🙂

Další odpovědi
GM

Buď ráda, že prsa ještě nemáš a nemusíš nosit podprsenku, je to pěkná otrava, nic příjemného. Ještě si jich do smrti užiješ…
Když jsem byla mladá, t.j. tak 18 let, měla jsem mindrák z toho, že mám prsa malá, teď mám trojky a z mého pohledu je to přítěž.

Džuls

Ja som začala nosiť podprsenku na konci základnej školy, čiže to som mala skoro 15. A teraz mám dosť veľké prsia, čiže som o nič neprišla 🙂

fortin

Mě ještě taky nezačaly růst. Asi je to nějaký milodar. Tipuji že začnou růst snad v šedesáti nebo 70.

anna12

ja mam kozy nejvetší ze třídy a všichni se mne smejou bud ráda že ješte nemas ;))