Franceska.

má kamarádka stahovala z počítače písničky do pamétovky přes USB a když dala pamětovku do mobilu, otevřela písničky,neby

nebylo tam vůbec nic!§ co s tím má dělat? když dá mpamětovku do mobilu, a da písničky, je tam : Formát? ano ne
kdyz da ano, celej mobil se sekne a musí vyndat pamětovku a zase nandat. prosím nevíte někd co s tím?

Nejlepší odpověď
Hlada

Karta by se měla dát naformátovat v mobilu. Jestli to nejde, může být vadná. Chtělo by to vyzkoušet s jinou.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Zkontroloval bych formát písniček, telefon je nezná všechny formáty, ale mp3 by měla být bez problému.

Pokud se telefon seka při formátu karty, zkusil bych ji zformátovat přes pc popř. otestovat na chyby scandiskem…

DDarent

Když se mobil sekne, tak by to moh bejt slabej procesor. A proč USB nedá do mobilu a nedá to tam rovnou??? nebylo by to rychllejší???