kosaaaak

Má Kájínek přístup na internet?

Nevíte jak to chodí na Mírově? Chtěl bych s ním pokecat přes Skype.

Nejlepší odpověď
chudst

Tak to me docela pobavilo :) Kazdopadne ne, nema.

Další odpovědi
baghira

Je na Mírově ve věznici se zvýšenou ostrahou. Takže ho nemá.
Ale může přijímat návštěvy (má právo na přijetí návštěvy v počtu nejvýše 4 osob jednou za 2 týdny v trvání devadesáti minut.) Tak si s ním můžeš pokecat osobně.

tom004

U Kajínka,bych si nebyl jistý,vůbec ničím.Co má,nebo nemá,ví jenom on a vedení věznice.

Michal Kole

No, uvažuje se, že by vězni v lehčích žalářích mohli mít i mobily, aby neotupovali jejich sociální vazby.

Když člověk vyjde po několika letech z lochu, tak je zvyklý jen na své spoluvězně, od kterých se mnohdy nenaučí nic dobrého.

Rodina a přátelé se k němu často otočí zády, nemá kam jít, nemůže najít práci tak začne zase páchat krimininality, aby se dostal do vězení, protože tam se o něj postarají.

Zdroj: http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/budou-mit-vezni-mobily-vezenska-sluzba-to-nezavrhuje_209533­.html

greycell

někoho zamorduj a máš velkou šanci setkat se s ním osobně.

arygnoc

ne.