Lgee

Má jít kamarád k lékaři po nárazu do sloupu hrudníkem v oblasti srdce?

Kamarád šel a narazil do sloupu přímo tělem na místo, kde má srdce, a teď tam má modřinu, myslíte, že to může mít nějaké trvalé následky a měl by jít k lékaři?

Nejlepší odpověď
turbo085

Vusvětli mi jednu věc. Jak může kamarád narazit hrudníkem do sloupu? :D

Jinak bych to nehrotil. Podívej se na hokejisty. Samozřejmě, kdyby ho to dlouho bolelo, hůř by se mu dýchalo, nebo měl nedejbože jiné obtíže, tak je návštěva doktora samozřejmost

Další odpovědi
quentos

K lékaři lidi chodí i s většími hovadinami, než jsou modřiny.
Srdce je chráněno hrudním košem, takže tomu se takto těžko něco stane. Ať se rozhodne sám.

Dochy

Pokud je podezření na nějaký větší problém… (zlomené žebro…) Neznáme Tebe ani Tvého kamaráda a neviděli jsme tu ránu. Nechtěj po nás rozhodnutí.

marijakes

Pro jistotu bych k lékaři šla. Tím se nic nepokazí a hlavně nezanedbá.