annas

Má i dnes platnost rovnice, kterou sestavil Albert Einstein?

Vezmeme-li za úspěch A, platí formule: A = X + Y + Z

Přitom X je práce, Y je odpočinek a Z je držet jazyk za zuby.

Jaké máte zkušenosti?

Nejlepší odpověď
mosoj

Zákon o zachování energie a hmoty stále funguje.
Pouze se jedna forma přetváří v druhou.

A = X + Y + Z = podvody a zlodějna

Další odpovědi
Fíli

Prace je urcitym zpusobem energie spotrebovana (ci dodana), odpocinek je enegrie o nulove velikosti, tedy cely vyraz by mel byt ve vysledu nulovy. Jak pojmes drzet „jazyk za zuby“ nevim. Podle mne je cela ta rce zavadna. Tedy nejde vysvetlit matematickou logikou, protoze pak nema smysl.
Z pohledu lidske logiky je spatna, protoze uspech je individualni zalezitost, nelze na nej uplatnit nejaky algoritmus. Lze jen zvysit pravdepodobnosti procento uspechu…