martin21000

Má ebay podobný systém vrácení peněz jako aukro?

Odpovědi
carloss

Ahoj Martine, Aukro má podobný systém. Znám to od pár známých, kteří byli podvedení na Aukru a peníze v pohodě dostali. V případě podvodu (nic ti nepřijde) vrací všechno bez omezení i s poštovným. V případě padělku nebo obdržené jiné věci vrací půlku a celé poštovné. V podmínkách je, že musíš na policii. Když pošleš doklady poštou, vyplatí ti peníze.
Pokud zaplatíš do 1000 korun a zaplatíš přes ty jejich rychlé platby přes payu, vyplatí tě obratem – nemusíš na policii a doklady pošleš mailem.
Mají k tomu web: http://info.au­kro.cz/pok/

Měj se,
carloss