svejk007

Má dneska svítit na adventnim věnci druhá svíčka nebo dvě dohromady ????

Nejlepší odpověď
tom004

Dnes se zapaluje druhá,tedy budou svítit dvě.

Další odpovědi
anonym

A ja jen dodam , aby jste se nemusel pristi tyden treba znovu ptat , ze pristi tyden se zapaluji 3 a budou svitit vsechny 3 dohromady a pak dalsi nedeli … ctyri. 🙂
Pobavilo me to. Diky. Zasmala jsem se. Ale neni to vysmech. ! Nebojte. Jsem rada za obcasne oziveni zde a me. ! 🙂 -iv-

Tíšek99

Ano,Jedna a druhá.OBOJE.

lexx

V našem kostelíku ráno svítily dvě a dnes začíná třetí adventní týden.

lukas.zmizik

a kdyz ta prvni svicka pri predchozim adventu vyhorela, bude to chtit novou