johana 56

Má človék s těžkým zrakovým postižením šanci na práci?

Svou profesi nemůže vykonávat,už pár let se snaží něco najít,ale marně.

Nejlepší odpověď
Drap

Šance je , ale popravdě ne moc velká. I lidé zcela zdraví mají značné problémy. Je to taky otázka věku. Chce to snad jen jediné, využívat všechny známosti, všechny prostředky ptát se pořád dokola a věřit, že se to podaří.

Další odpovědi
Deli

I lidé slepí či jinak zrakově postižení pracují. Nejsnáze seženou práci v tzv. chráněných dílnách.
Šance na uplatnění je ovšem velmi malá, bohužel.

petka

Myslím,že ano.Tedy jednu takovou paní znám-je zcela slepá. Jedná se ale o nenáročnou práci v kanceláři,při které jeji slepost neni překážkou.