scratcher92

Má Česko vrátit Polsku území v oblasti Krnova, Frýdlantska a Jesenicka?

http://zpravy­.idnes.cz/ces­ka-republika-polsko-statni-hranice-dxz-/domaci.aspx?c=A150303­_220138_domaci_a­ba#utm_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=zpra­vodaj&utm_con­tent=main

Já to vnímám jako zradu ze strany Chovance, hlavně protože Česko by přišlo o nemalé území a bez účasti řadových občanů. Co vy?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano má. Dluhy se mají splácet. Polsku dlužíme pozemky, zaplatit je nechce, tak jak jinak lze dluh vyrovnat ?

Další odpovědi
jjj123456789

Rozhodně ne, už za rok 38 a 68?

anonym

scratcher92
Ty myslíš, že politici myslí na řadové občany?Ještě jsem neviděl v tomto režimu, že by nějaký politik chtěl to co řadový občan.Každý jen koukal aby z toho měl prospěch on sám a nebo jeho příbuzní.
Řadový dělník musí,za své zmetky zaplatit, politici za špatné rozhodnutí žádný postih nemají a proto se každý cpe na místo, kde nenese žádnou zodpovědnost a nebo tam kde jde stát podojit ve svůj prospěch.

mosoi

A co takhle celou republiku? Určitě by se tím záplácly všechny dluhy a Chovanec si namastí kapsu.
Dle mého názoru je Polsko už tak dost velké, tak proč ho ještě rozšiřovat a naši pidirepubliku zmenšovat.