Gloor

Má cenu zkoušet rozjet The Sims 3 na počítači, na kterém nešel ani Zaklínač 1?

Odpovědi
Korialstrasz

Nemusí to chodit z různých důvodů, napiš alespoň konfiguraci tvého PC.

DDarent

kdyby si to zkusil a neptal se, měl by si to už vyzkoušený!!! Nenapadne tě se asi kouknou na zadní stranu obalu s hrou, kde sou specifikace??? neni tam takle náhodou nejnižší požadovaný Hardware??? a jestli to je nelegálně, tak se stim radši ani moc nechlub.....

HakitoCZ

Zkus porovnat HW náročnost obou her a parametry svého PC.
Mě například zaklínač 1 taky moc nešel a se Simíky 3 nebyl problém, přestože jsou v některých ohledech náročnější.