muhamed

ma cenu to koupi

chci se zeptat jestli bych opravil tento telefon http://specha­to.cz/inzeraty/ap­ple-iphone-3gs-16gb-bila-ID8QcN.html#18a7dc­09;r:;s: Aby mi to vyslo do 3500 i s mobilem

Odpovědi
juie

nechapu tu cenu nebo respektive tu posledni vetu..ale zalezi taky na tom jestli vam ten mobil vyhovaval nebo ne jestli ne tak si kupte jiny..;) a jestli ano tak ho nechte opravit..;) IPhone nekoupi za 3500 to fakt ne..:D

ReHu

Těžko říct, když nejde nastartovat.

pusinka50

Koupíš sklo a pak zjistíš, že to stejně nejde nastartovat a 2.500 bude víš kde. Tohle bych neriskovala.