postcd

Má cenu jít na výběrové řízení do personální agentury?

jde o práci doplňování zboží v marketu, kolik na podobné pozice může být lidí ve výběr. řízení?
Doplňuji:
bylo tam 7 lidí, s každým mluvila asi 5 minut, řekla o co jde. mám za to, že přijala každého. já si budu muset vystavit nejdříve potravinářský průkaz ten je k tomu potřeba.

Nejlepší odpověď
redy

Běž a uvidíš.Taky tam můžeš bejt jen ty.

Další odpovědi
Emefej

Pokud o tu práci máš zájem, tak tam běž.

Kelt

Pokud chceš získat tu práci, měl bys jít do té agentury a dozvíš se tam potřebné informace. Vysvětlí ti co a jak, co se dělá, jaké jsou směny, kdy budeš moci pracovat. Někomu vyhovuje jen ranní, jinému víkendy, další má takové podmínky, jinému je to jedno. Až vás bude víc, proškolí vás, ukážou vám provoz a pak se rozhodneš sám. Budeš asi potřebovat lékařskou prohlídku . Pak se s tebou domluví, podepíšou smlouvu a můžeš dělat. Případně se domluví, že zavolají. To mohou udělat, ale taky nemusí. Záleží, kolik mají lidí k dispozici. Pozor, při doplňování zboží máš přístup k různým druhům zboží za pět prstů, ale pozor, vše je sledované. Samozřejmě, že si můžeš něco koupit.
Konkrétní situace v každém obchodě je různá. Někde mají své lidí a nové nepřibírají, jinde berou každého kdo přijde atd.

jáára

po doplnění:
tak oni tě asi pošlou ke svému doktoru.
Tak ti popřeju aspoň dobrej kolektiv…

lota

Tak to je spíš asi jako takový vstupní pohovor. Počítám, že pak budeš přes tu agenturu pracovat jako přes prostředníka.

ahold

Výběrové řízení budou za chvíli dělat i na toaletářku.
Na jednu stranu je chápu: Je třeba už podle xichtu a barvy oddělit zrno od plev. Ovšem co by chtěli, za tak mizerný plat, příšernou prac. dobu a zacházení se zaměstnanci. Tvrdý kapitalismus, využívají nezaměstnanost a navíc, ta naše povaha.