Yavin

Má cenu chodit na diskotéku, když nepiju alkohol?

Nejlepší odpověď
anonym

Diskotéka není chlastotéka!

Další odpovědi
Rocker

Má,když jsem občas jel na pařbu autem,taky jsem nepil alkohol a bavil jsem se.A navíc druhý den mě jako jedinýmu nebylo blbě:-)

led

Akosi som nepochopila otázku.
Diskotéka bez alkoholu nie je diskotéka? Predsa na diskotéke sa môžte zabávať aj bez alkoholu.

zjentek

asi ne ..jdi jinam, jestli se chceš cítit ok :o

Zbynas

Beztak je tam drahej. :)

huxa

Zbynas-a většinou také ředěný 🙂
Pokud mu nerozumíš, rozhodně jej nepij. Minule jsem se s barmanem po půlnoci hádal, že rum dal minimálně napůl s vodou a chtěl za panáka víc než v hospodě. Nakonec naštěstí měl další hosty, tak mi nalil dva přímo z láhve s tím, ať si to nechám pro sebe. Stejně to většina lidí ví.
Hodně závisí na tom, kde a kdo diskotéku pořádá, jestli nějakou dětskou na hodech, nějakou „na úrovni“, nebo jen někde ve vidlákově letní, jak píše barbakan, chlastotéku.
Jeden známí chodil i na tuto chlastotéku a nic nepil s tím, že poté je velmi snadné užít si s podnapilou dívkou.

marci1

A proč ne ? Akorát tam neuslyšíš v tom kraválu vlastního slova a aspoň měsíc nebudeš pořádně slyšet. 🙂

Elekrikář

Jistě to má cenu přátelé, muzika, Duiskotéka není jen o pití.