Retro

Má být k výučnímu listu ještě nějaký doklad?

Chci se zeptat,mám mít k výučnímu listu ještě nějaký doklad?Nemohu si totiž vzpomenout ale myslím si že jsem dostal ještě jeden papír k výučáku ale nejsem si jistej…

Nejlepší odpověď
Bičiště

K výučnímu listu jsi dostal vysvědčení z posledního ročníku učňovského učiliště. Tam jsou ohodnoceny tvé odborné i všeobecné předměty.Jako průkaz o získání kvalifikace jej však nepotřebuješ, ale není vyloučeno, že si třeba budoucí zaměstnavatel bude přát předložení obou dokladů.Ono takové vysvědčení ledacos napoví.

Další odpovědi
lola

Ne,to je vše.